Verfgroothandelaren

Please check your information

Service

In diesem Land gibt es nur einen Standort von Keimfarben
Please fill all required fields
Please choose country
No place found

    FIRMA


    streeet number xy
    86167 ORT
    Function

    firstname lastname
    +49 8231 123 456 789


    +49 8231 123 456 789
    +49 8231 123 456 780

    www.testing.de

    Verkoopadviseurs

    KEIM NEDERLAND B.V.

    Dukdalfweg 26
    1332 BM Almere

    Contact:

    Tel.: +31 (0)36-5320620
    Fax.: +31 (0)36-5320030
    Email adres: info@keim.nl

    Verkoopadviseur Utrecht / Nijmegen

    Thijs Verhagen

    Contact:

    GSM : + 31 6 55 247 837
    Email adres: thijs.verhagen@keim.nl

    Technical Product Manager / Sales Manager Noord

    Frank Ankum

    Contact:

    GSM : + 31 6 51 090 904
    Email adres:  frank.ankum@keim.nl

    Directeur KEIM Nederland

    Kees Mylanus

    Contact:

    GSM : + 31 6 53 710 635
    Email adres: kees.mylanus@keim.nl

    Sales Manager Zuid / Regio Den Haag

    Ton Hendriks

    Contact:

    GSM : + 31 6 53 398 586
    Email adres:  ton.hendriks@keim.nl 

    Verkoopadviseur Limburg


    Ralf Loontjens

    Contact:

    GSM: + 31 6 30 666 564
    Email adres: ralf.loontjens@keim.nl

    Verkoopadviseur noord/oost

    Eric van Duiven

    Contact:

    GSM : + 31 6 51 092 991
    Email adres: eric.vanduiven@keim.nl

    Verkoopadviseur Zuid-Holland / Zeeland

    Jan Vermaas

    Contact:

    GSM : + 31 6 20 030 622
    Email adres:  jan.vermaas@keim.nl

    Verkoopadviseur België / Wallonië

    Peter Bielen

    Contact:

    GSM: +32 (0)472 543 639
    Email adres: peter.bielen@keimpeintures.be

    Verkoopadviseur noord/west

    Peter Schuil

    Contact:

    GSM : + 31 6 51 090 906
    Email adres: peter.schuil@keim.nl

    Verkoopadviseur Noord- Brabant

    Theo Van Vugt

    Contact:

    GSM : + 31 6 12 370 646
    E-mail adres: theo.vanvugt@keim.nl

    Verkoopadviseur België / Vlaanderen

    Michael de Boer

    Contact:

    GSM : + 32 (0)478 924 474
    Email adres: michael.deboer@keimverven.be

    Deze website gebruikt cookies. Als u deze site verder bezoekt gaat u akkoord met deze cookies.
    Meer informatie